Tellimine

Meie netipoest saate mugavalt tellida rehve kodust lahkumata! Saate valida, kas kaubale tulla järgi meie töökotta või saadame rehvid otse Teie soovitud aadressile üle Eesti!

1.Valige välja sobivad rehvid
2.Lisage need ostukorvi 
3.Valige, kuidas soovite rehve kätte saada
4.Tasuge arve mugavalt läbi pangalingi.
5. Kinnitame teie tellimuse ning vajadusel teavitame teid tarneajast
6. Saadame kauba välja või lepime kokku rehvivahetusaja.

Alates 120 eurosest tellimusest on tarne üle Eesti TASUTA! Saadame kauba kulleriga otse Teie soovitud aadressile!

Rehvide saadavus

  • “x tk Kohapeal olemas”  – Rehv on olemas meie laos Tartus Vinkli 13, tarne Teie valitud aadressile  reeglina järgmiseks tööpäevaks (eeldusel, et tellimus on tasutud enne kella 14:00).
  • “Partnerlaos  x tk, tellimisel 1-2 tööpäeva” -Rehv on tootjalaos, tarne meie töökotta või Teie aadressile reeglina 1-2 tööpäeva(eeldusel, et tellimus on tehtud enne kella 14:00).

Kui soovite rehve kulleriga koju/tööjuude, siis palun valige tellides “Kulleri transport”. Rehvid toimetab Teieni mugavalt kullerfirma tööpäeviti 9:00-17:00.
Kullerfirma helistab ette enne kauba kohaletoomist.
Juhime tähelepanu, et kui olete valinud “Tulen ise järgi” ja soovite hiljem siiski kaupa kulleriga, on see teenus tasuline.

 

Vanarehvide utiliseerimine:

Vanarehvide vastuvõttu korraldab MTÜ REHVIRINGLUS, meie käest ostetud rehvid saab ilma lisatasuta tuua meie juurde või ära anda kogumispunktidesse:

 

rehviringlus.ee/kogumisvorgu-kaart

 

 Ehk kui ostate 4 uut rehvi siis saate jätta ka 4 meie töökotta. Juhul kui soovite jätta rehve meile ilma uusi ostmata siis tuleb rehvide utiliseerimise transporditasu. 

 

Kõik meie poolt müüdavad rehvid on kuni 3 aastat vanad(k.a), v.a rehvid, millel on märgitud tähis DOT, nt DOT15 = 2015a. Kuna ükski maaletooja ega tootja sellise info üle järge ei pea või andmeid ei väljasta, siis täpset DOT-i me tellitaval kaubal öelda ei saa. 

Tuletame siinkohal meelde, et rehvitootjad on ette näinud rehvi kasutusajaks 10 aastat ning kuni 5a vanu rehve   käsitletakse BRV  (Bundesverband Reifenhandel und Vulkanisierungs-Handwerk e.V.) andmetel “uuteks”. 
Oleme ka ise sellel teemal kirjutanud enda moto facebooki lehel.

Kiire tarne garanteeritud.

Rehvide tagastamine

 

*Kliendil (eraisikul) on õigus Tiremarket.ee  e-poest ostetud kaup tagastada ehk veebikeskkonna vahendusel sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul hetkest, mil kaup on kliendile tarnitud või üle antud.Kauba tagastamisel kannab klient tagastamisega seotud kulud, välja arvatud juhtudel, kui üleantud toode ei vastanud tellitule.

Kui kliendi tellitud kaup ei vasta tellitule või e-poes eksponeeritule, vahetame kauba ringi õige toote vastu või võimaldame kliendil vahetada tellitud toote uue samaväärse toote vastu.

Täpsemalt rehvide tagastamisest:
https://www.tiremarket.ee/returnpolicy/

NB! Kliendi poolt  tagastatud kaup peab olema kasutamata ning puhas. Rehvid ei tohi olla kordagi velgedele monteeritud.