Tellimine

Meie netipoest saate mugavalt tellida rehve kodust lahkumata! Saate valida, kas kaubale tulla järgi meie töökotta või saadame rehvid otse Teie soovitud aadressile üle Eesti!

1.Valige välja sobivad rehvid
2.Lisage need ostukorvi 
3.Valige, kuidas soovite rehve kätte saada
4.Tasuge arve mugavalt läbi pangalingi.
5. Kinnitame teie tellimuse ning vajadusel teavitame teid tarneajast
6. Saadame kauba välja või lepime kokku rehvivahetusaja.

Alates 120 eurosest tellimusest on tarne üle Eesti TASUTA! Saadame kauba kulleriga otse Teie soovitud aadressile!

Rehvide saadavus

  • “x tk Kohapeal olemas”  – Rehv on olemas meie töökojas Tartus Vaksali 32, tarne reeglina Teie aadressile järgmiseks tööpäevaks (eeldusel, et tellimus on tasutud enne kella 14:00).
  • “Partnerlaos  x tk, tellimisel 1-2 tööpäeva” -Rehv on tootjalaos, tarne meie töökotta või Teie aadressile reeglina 1-2 tööpäeva(eeldusel, et tellimus on tehtud enne kella 14:00).
  • “Partnerlaos  1/2/3 tk, tellimisel 1-2 tööpäeva – 1-3 rehvi on tootjalaos, tarne meie töökotta või Teie aadressile reeglina 1-2 tööpäeva(eeldusel, et tellimus on tehtud enne kella 14:00). Juurde pole võimalik tellida, kui antud kogus, mis kirjas on. Tihti need rehvid on suure allahindlusega, kuna tegemist on laos üksikute tükkidega.

NB: E-poe hinnad kehtivad ainult e-poest tehtud tellimustele! Kohapeal võivad hinnad varieeruda.

Kui soovite rehve kulleriga koju/tööjuude, siis palun valige tellides “Kulleri transport”. Rehvid toimetab Teieni mugavalt kullerfirma tööpäeviti 9:00-17:00.
Kullerfirma helistab ette enne kauba kohaletoomist.
Juhime tähelepanu, et kui olete valinud “Tulen ise järgi” ja soovite hiljem siiski kaupa kulleriga, on see teenus tasuline.

NB: valides tarneviisiks netipoe tellimustele ise järgi tulemise või meie juures vahetamise, siis hoiustame rehve tasuta kuni 10 kalendripäeva, pärast seda kauba hoiustamine meie juures 1€/päev. 

Vanarehvide utiliseerimine:

Vanarehvide vastuvõttu korraldab MTÜ REHVIRINGLUS, meie käest ostetud rehvid saab ilma lisatasuta tuua meie juurde või ära anda kogumispunktidesse:
 
rehviringlus.ee/kogumisvorgu-kaart
 
 Ehk kui ostate 4 uut rehvi siis saate jätta ka 4 meie töökotta. Juhul kui soovite jätta rehve meile ilma uusi ostmata siis tuleb rehvide utiliseerimise transporditasu. 

 

Kõik meie poolt müüdavad rehvid on kuni 3 aastat vanad(k.a), v.a rehvid, millel on märgitud tähis DOT, nt DOT15 = 2015a. Kuna ükski maaletooja ega tootja sellise info üle järge ei pea või andmeid ei väljasta, siis täpset DOT-i me tellitaval kaubal öelda ei saa. Siiski soovikorral  saame seda teenust pakkuda enda lao kaubale 5 €/toode, ning järgi vaadata.

Tuletame siinkohal meelde, et rehvitootjad on ette näinud rehvi kasutusajaks 10 aastat ning kuni 5a vanu rehve   käsitletakse BRV  (Bundesverband Reifenhandel und Vulkanisierungs-Handwerk e.V.) andmetel “uuteks”. 
Oleme ka ise sellel teemal kirjutanud enda moto facebooki lehel.

Kiire tarne garanteeritud.

Rehvide tagastamine

*Kliendil (eraisikul) on õigus Tarturehv.ee  e-poest ostetud kaup tagastada ehk veebikeskkonna vahendusel sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul hetkest, mil kaup on kliendile tarnitud või üle antud.Kauba tagastamisel kannab klient tagastamisega seotud kulud, välja arvatud juhtudel, kui üleantud toode ei vastanud tellitule.

Kui kliendi tellitud kaup ei vasta tellitule või e-poes eksponeeritule, vahetame kauba ringi õige toote vastu või võimaldame kliendil vahetada tellitud toote uue samaväärse toote vastu.

Täpsemalt rehvide tagastamisest:
https://www.tarturehv.ee/returnpolicy/

NB! Kliendi poolt  tagastatud kaup peab olema kasutamata ning puhas. Rehvid ei tohi olla kordagi velgedele monteeritud.

Liisi järelmaks

Pakume ka võimalust soetada rehve Holm Bank järelmaksuga.

Järelmaksu soovikorral võtke palun ühendust info@tarturehv.ee